Jdi na obsah Jdi na menu
 


Operetta :-)

 Všichni jistě víte o tom že kdesi mezi námi je operetta ... ikdo ji nikdy na internetu nebo dokonce v kameným obchodě neviděl ..., a pokud ano nevrátil se sám ! byl s ní  Pokud jste jí někde viděli piště do komentářů moc prosím

zatím o ní nemám správy nevím k de jí mají nebo co má ráda ale vím že je opravdu nádherná a hned jak o ní něco budu vědět tak sem napíšu  a tet něco víc : 

Opereta Upravit
-Opereta v "Hiss-přitom kritéria".
Opereta
Student vysoké monstrum

Věku 16 let ... v Phantom
Killer styl z vrcholu mé Hotrod červené vítězství roli účes s duší na mém místě, nedělej krok 'em, já se na vysoké oktanové rockabilly Phantom de síly. Také jsem dostal toto hřiště ideální krásu značka, která začíná na tváři a končí v ginchiest TAT vůbec.
Freaky Chyba Jsem trochu diva a perfekcionista ... jo víc než trochu. Většinou jde jen o mou hudbu si myslel, která způsobuje monstra trochu ztrácí svou mysl na pár dní, pokud mě slyšet zpívat živě. Můj hlas nemá stejný efekt, když si ji poslechněte zaznamenáno.
PET Memphis "Daddy O" Longlegs je můj mazlíček pavouka. Samozřejmě, že to není jako každý jiný pavouk, kterou jste kdy viděli, pokud jste viděli jeden houpací Pompadour při hraní sólový bas.
Oblíbená činnost Přehrávání hudby a zpěvu. Co jiného je tam unlife?
Největší Největší protiva Nelíbí se mi někdo říkal, co dělat, hádám, že jsem tvrdohlavý, že tak.
FAV školní předmět hudební historii. Nemůže vědět, kam jdete, pokud nevíte, kde jste byli.
Nejméně Fav Předmět Mad Science. Jediné, co chci vytvořit, je hudba.
Oblíbená barva Ročník Velvet Red
Oblíbené jídlo smažený arašídové máslo a banán sendviče. Thankyouverymuch.
BFFs Holt Hyde a Deuce Gorgon

Opereta je nezávislá země diva s citem a vášeň pro hudbu nesrovnatelný s nějakým studentem Monster High. I když může být trochu nervózní v době, má velké srdce a nádhernou duši.
Obsah [zobrazit]
Osobnost: Upravit
Holt Hyde nazýval ji "trochu diva" s "set trubek" v jeho deníku. Ona je popisována jako perfekcionista a že nenávidí bylo řečeno, co má dělat. Ačkoli ona byla představena jako hořkou a mrazivou Nejprve se zahřeje na vlkodlaky a ukázal, že by mohla být velkým přítelem. Celkově lze říci, opereta je jako její hudbu, nezávislé a svobodné. Nemá jít skořápek vajec a pro každého, kdo bude dělat, co chce, pokud chce o sobě, bez ohledu na to, kdo to bolí, nebo kdo to pomůže.
Zobrazení: Upravit
Opereta se objeví poprvé v díle "Hiss, přitom kritéria". Cleo omylem obviní ji, že se snaží ukrást Deuce. Ona byla od té doby pravidelný charakter.
Fyzický popis: Upravit
Opereta má fialovou kůži a jasně rudé vlasy s 50 inspirované Rolls vítězství. Má efektní make-up, související s hudbou rameno tetování a podobně themed hudební jizvy-jako známkování ve tváři, které v webizod, že se vztahuje na pavučině vzorem, srdce / muzikál Poznámka tvaru oční masku.
Přes její opera inspirovaná jméno a zázemí, opereta se jeví jako velmi ovlivněn Elvis Presley se svým jižanským přízvukem, zájmy, postoje a trochu rebel.

Classic Monster: Upravit

Přidal M3
Opereta je dítě Erik, The Phantom of the Opera. Jeho příběh začíná, když mladá dívka otec je na smrtelné posteli a řekne jí, Christine Daaé, že pošle Anděl hudby k ní. Anděl hudby je pravděpodobně "ztělesněním" hudby, a je charakter v jedné z jejích a jejího otce oblíbených příběhů. Je-li dána Christine pozici ve sboru na pařížské opery nadpozemský, krásný hlas mluví s ní. Ačkoliv Christine věří mu, aby byl její Anděl hudby, on je vlastně Erik, deformované génius, který byl vydírat peníze z opery let.
S pomocí Erik, Christine triumfuje ve svém vystoupení. Ale kvůli odmítnutí kapitulace Box pět na Phantom, zpěvák ztratí hlas a lustr narazí do publika. Během zmatku, Erik unese Christine v naději, že přijde do něj zamilovala, a kupodivu, když se ocitne přitahuje - dokud se sundá masku, která je. Ze strachu, že ho opustí, se rozhodne, aby ji s ním navždy, ale o dva týdny později, ona byla udělena její žádost opustit.

Erik zaslechne rozhovor mezi Christine a její dětskou láskou, Raoul de Chagney. Raoul slíbil, že si ji od Phantom, který poslal do Erik žárlivý šílenství. Ten se pokusil utopit v Raoul mučírna, a hrozil vyhodit do vzduchu celé opery a všichni zahynuli v něm, včetně jeho samého a Christine. Ona souhlasí, aby si ho vzala zachránit všechny, Erik a políbí ji na čelo. To bylo poprvé, kdy bylo dovoleno polibek od nějakého člověka, a emocionálně pohnul, řekl Christine jít vzít muže, kterého chtěla. Odchází pláče a slibuje, že se vrátil, když zemře a pohřbít ho. Je to inzeroval v novinách o tři týdny později, že "Erik je mrtvý". Pouze ti, kdo věděl, že Phantom bude rozumět. To je ukázal, že jeho příčinou smrti byl na zlomené srdce. Tato informace je založena na původních 1910 románu Gastona Lerouxe.

Vliv The Phantom of the Opera má v souvislosti se vzhled jeho dcera je ještě v tuto chvíli spekulativní. Několik filmů podle románu se liší v deformity v tom, co je, jak se vyrábí a jen hodně z jeho tváře je ovlivněna.

V Lon Chaney, Sr 1925 filmu jeho deformace pečlivě sleduje na knihu v tom, že se narodil s mrtvolou-jako vzhled.
Andrew Lloyd Webber hudební a Gerard Butler 2004 filmu je Fantom rodí s obličejové deformace, které pokrývá polovinu obličeje.
Déšť Claude 1943 film se mu narodil normální člověk, ale v průběhu zápasu, že má leptání kyselinou hodil na tváři jeho "nepřítele" asistenta.
Rocková opera Fantom ráje je "charakter Erik" dostane hlavu chycen v záznamu-press.
V roce 1989 Robert Englund je hrůza verze Erik prodává svou duši Satanovi, aby jeho hudba nesmrtelné (což ho činí nesmrtelným) a výsledek je znetvořený obličej.
Tam dokonce byli verze, kde nemá žádnou fyzickou deformity vůbec.
Opereta následuje Webber za půl tváře "deformity" téma. Ať už to bylo dědičné nebo způsobené vnějšími prostředky je zatím neznámý, nicméně.

Vztahy: Upravit
Rodina: Upravit
Její otec je Fantom opery. Podle Holt Hyde deník opereta otec učí večer klávesnici třídy Monster High.
Přátelé: Upravit
Její MH stránek uživateli původně uvedena její BFF, protože je to Holt Hyde a Heath Burns, stejně tak, že BFF razítko Cleo de Nil.Nicméně, její profil se od té doby změnilo na seznam Deuce Gorgon jako její přítel místo Heath Burns, a Cleo je BFF známka byla odstraněna.
V Deníky, operetní a Deuce se zdálo, že je přátelé na chvíli, ale v webizod splňují především kvůli žárlivosti Cleo. Zatímco setkání s ním nejprve jen dostat zpátky na Cleo k přemýšlení špatně jí, operety shledá, že ona a Deuce mají hodně společného. Poté, co učil, jak hluboce se cítí na Cleo a přichází k péči o Deuce sebe, dělá jí zastavit krevní mstu. Pomáhat mu vyjádřil své pocity prostřednictvím hudby Cleo, když začne skutečně být jeho přítelem, stejně jako ji hněv vůči Cleo v minulosti.

Ve speciálním díle tohoto druhu kampaně, že je šťastně mluví Spectra a backgrounder na konci.

Domácí zvíře: Upravit
Její mazlíček, Memphis "Daddy O" Longlegs je fialová spider s Elvisem Presleym, účes, pojmenované po Memphis, kde Elvis Presley vyrůstal. V jeho společnosti Monster Vysoká popis místa, opereta se zmíní, že on může rockové Pompadour při hraní sólový bas. On vypadá velmi inspirován Elvis Presley, stejně jako opereta. On je česání vlasy, což znamená, že může být schopný používat jeho nohy, aby do jiné lidské činnosti. Také rád natáhnout svou červenou kravatu 24 / 7 s jeho 8. nohou.
Romance: Upravit
V Deníku Holt Hyde ona šla na krátký den s ním, ale to skončilo, když jsem je vyhodili z klubu. V díle "Fantom Opry", se rozhodla ukrást Deuce od Cleo jako pomsta za předchozí falešné obvinění. Romance mohlo dojít mezi dvěma Deuce-li si již našel Cleo, že je jeho významný jiný, ale to je něco, co navždy zůstanou neznámé. Dva se od té doby se velmi dobrými přáteli ačkoli.
Oficiální Facebook Popis: Upravit
Zahlédl můj démon, opereta, oblíbené haly v poslední době? Ona je trochu těžké přijít s ní rockabilly styl a Hotrod rudé vlasy. Její otec je Fantom opery, takže víte, že je zdědil nějaké šílené hudební kotlety. Jen si dejte pozor, pokud jste si ji poslechl živě. Tam je něco o její hlas, který skutečně řídí monstra blázen! V šestnácti, když už tak trochu perfekcionista, a to absolutně nesnáší, někdo říká, co má dělat. Jo, a Dávejte pozor na Memphis "Daddy O" Longlegs (Je to její mazlíček Spider). On je na rozdíl od nic jste kdy viděli v tomto unlife.
Oblečení: Upravit
Základní: Upravit
Má na sobě fialovou halenku s Houndstooth bez rukávů bílá tlačítka na přední straně a krátký bílý plášť s rukávy a poufy pavučiny vzor kolem podpaží. Ona také nosí džíny, které jsou vráceny až pod kolena a černé a bílý pásek. Nosí černé a bílé ve stylu hovořit boty se vzorem pavučiny a houslový klíč ve tvaru paty. Nosí náramek s klávesnicí vzor na pravé ruce a černé kostky prsten na levé ruce. Ona také nosí černé a bílé kostky náušnice. Nosí červenou kytaru, která je ve tvaru rakve a zdobené pavučiny a výšek klíčích.Ona nese kytaru přes rameno s černým a stříbrným páskem. Nosí černou masku ve tvaru srdce / monokl, který vypadá, jako by to kape krev. V webizod je maska ​​ve tvaru noty a pavučině vzor. V webizod se vlasy také navrhl jinak. Její panenku a oficiálního umění měla na sobě vedlejší "Vítězství Rolls", ale v webizod byly ty vlevo out.She také redish fialové nehty.picture-7.png467px-operetta1.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Your Orient To Blood Urgency Numbers

(AGaittysal, 9. 10. 2018 6:02)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-canada/

opereta

(opereta , 3. 4. 2012 14:47)

je super

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 19738
Měsíc: 124
Den: 4