Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nefera de nill

 Nefera de Nil Upravit

Nefera de Nilu
Student vysoké monstrum

Věk mě nestárnoucí samozřejmě ... ale pro ty z vás, kteří sledovat takové věci, že jsem tři roky starší než moje mladší sestra Cleo.S díky Nefera 5845 roků starý.
Killer styl dávám přednost módu a doplňky, které podtrhují můj nadčasové krásy, jako je modrá věčného Nilu nebo zlato, zejména zlato, které není poskvrnit či rez. Stejně jako já.
Freaky Chyba nedostatky? Kdo řekl, že jsem byla vadná? Chci jména a zrcadla - rychle!
PET Azura je můj mazlíček Scarab, Scarabaeus Sacer, abych byl přesný, on mě přivádí slunce.
Oblíbená činnost Ujistit se, že moje sestra ví, že její místo v královské řadě posloupnosti. Je to hned za mnou.
Největší Největší protiva Pokud se někdo nebo něco vadí mi, že jsem se s tím vypořádat. Ihned.
FAV školní předmět byl Dragonology. Mám jen okouzlující způsobem s plazy.
Nejméně Fav Předmět To bylo mrtvých jazyků. Proč bych se měl obtěžovat se učit, když se zaměstnanci, kteří mohou interpretovat pro mě?
Nil oblíbená barva modrá.
Oblíbené jídlo Almas kaviár a bílé lanýže.
BFFs jsem pravidla sám.
 
{{{}}} Deník
"Jen de Nilu může porazit de Nilu!"
-Nefera v části netvor Mashionals 2

Nefera je Cleo de Nilu starší sestra. Ona je vyjádřen Wendee Lee. Nefera je o tři roky starší než její mladší sestra Cleo.

Obsah [zobrazit]
Osobnost: Upravit
Z její vystoupení tak daleko, Nefera si myslí, že je dokonalý, a že všichni ostatní se pod ní - dokonce i její vlastní mladší sestra, Cleo de Nil. Ona je vždy poukazovat na nedostatky Cleo a Cleo tlačit směrem působí víc jako ona, a to i ve věcech, které se netýkají ji.[1]
Nefera také se zdá být dost klamný, jak se někdy viní své sestře za to, co udělala, Cleo dostat do potíží místo. [2]

Zdá se být stejně jako Cleo, se spoléhat na své zaměstnance a ani se dvakrát na úkol, který vypadá pod ní. To je nejvíce pravděpodobné kvůli jejímu královské dědictví, a skutečnost, že bude další na řadě, na trůn svého otce.

Také má pozornost je "světoznámý" supermodelku jít na hlavu je na ní víc nafoukaný, možná dokonce ještě více než Cleo.

Nefera je velmi panovačná a byl znamená Cleo jako dítě.

Fyzický popis: Upravit
Tam je zřejmá podobnost mezi Nefera rodina a její mladší sestra, Cleo. Její vlasy jsou zelenomodrá, se silnými upozorní na černé a zlaté, a nosí v culíku přes zlatou čelenku s copu. Její oči jsou světle fialová s oranžovou mateřské znaménko ve tvaru diamantu do obličeje.
RelationshipsEdit
FamilyEdit
Její mladší sestra Cleo de Nil. Se chová velmi nadřazený Cleo, a udělá cokoliv, aby vypadala špatně. Vzhledem k tomu, jak Nefera a Cleo mají převahu komplexy nemají si spolu velmi dobře. Jejich otec je Ramses de Nil, úspěšný obchodník se starožitnostmi.
FriendsEdit
Nikdo z přátel Nefera to byly odhaleny tak daleko, jak ona tvrdí, že ona "pravidla sama". Ale v monster mashionals části 1 a 2 a neferamore, ona vypadá, že se kamarádit s Toralei a werecats.
PetEdit
Nefera mazlíček je scarab brouka jménem Azura.
RomanceEdit
Zatím není známo, zda má nějaký Nefera romantické zájmy.
Nefera Oficiální Facebook Popis: Upravit
Nefera může být starší než egyptské hrobky královské, ale nevypadá den přes 5000 (roky, to je). Stejně jako její mladší sestra, Cleo, Nefera má trochu komplex nadřazenosti, ale pravděpodobně pochází z být další na řadě, aby svého otce trůnu, skutečnost, že je neustále leští to tváří v tvář Cleo. Nefera rád myslím, že není dokonalý, ale všichni víme, že má své momenty, hlavně těch velkých, jako je černá pošty její sestra Cleo v podstatě dělat nic, "Její Magesity" by se někdy touhu. Plus má okouzlující pet Scarab, Azura, který doslova přivádí ji na slunci, kdykoli si přeje.
Oblečení: Upravit
Základní: Nefera nosí červené a zlaté oční make-up a Red Diamond mateřské znaménko na levé tváři pod jejím okem, na opačné straně Cleo, a nosí tmavé zelenomodré rtěnku. Nosí ji Teal, černá a zlatá melír vlasy do vysokého ohonu s copu v něm.
Nosí více náramky na pravé paži a několik dalších položek šperků, jako velký modrý kruh a červené drahokamy náhrdelník a náušnice mis-uzavřeno, jeden s tvarem pyramidy a druhé hada. Nefera levá ruka je úplně obvazy až na zápěstí, a ona také nosí krátkou sukni, která je také vyrobena z obvazů. Ona také nosí modrou šerpu.

Nefera nosí tlusté zlaté pás s hadem designem stočený kolem něj, a nese kabelka s popruhem had design. Paty její boty jsou zelenomodrá barevné král cobras.She také Nil modré nehty a stejné barvy na nehty na nohou.
neferka.jpgnefera.jpgmonster-high-nefera-de-nile-doll.jpg
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

!!!!

(Kleopatra, 4. 2. 2012 22:13)

Píše se to "de Nile", ne de Nill. Jo a google překladač je fakt na nic.

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 20230
Měsíc: 86
Den: 2